Konsultacje w zakresie wykorzystania MSE "Aktywne Łącza"

Zapraszamy wszystkich użytkowników naszego rozwiązania oraz nowych odbiorców na konsultacje w sprawie wykorzystania Multimedialnego Systemu Eksperckiego. Terminy konsultacji osobistych - 1 i 3 wtorek miesiąca w godzinach 12.00 - 16.00 w siedzibie Fundacji. Prosimy o wcześniejsze umówienie telefonicznie lub mailowo.

 

Kontakt z zespołem projektowym:

Fundacja Drabina Rozwoju, ul. Dobra 5/2, 00-384 Warszawa

tel. (022) 646-48-38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Baza Instytucji Otwartych na Innowacje

Mimo, iż projekt zakończył się to nadal odnotowujemy wysokie zainteresowanie produktem Multimedialny System Ekspercki "Aktywne Łącza". Dziękujemy i gratulujemy placówkom, które już wdrożyły nasze innowacyjne rozwiązanie. Poniżej prezentujemy Bazę Placówek Otwartych na Innowacje. Mamy nadzieję, że otrzymane certyfikaty zdobią ściany waszych gabinetów, biur, korytarzy...


Jeżeli Państwa placówka chce dołączyć do tego zacnego grona to zapraszamy do kontaktu.

 

Baza Instytucji Otwartych na Innowacje

Zaproszenie na seminarium upowszechniające

 

W związku z dużym zainteresowaniem seminarium upowszechniającym projekt MSE "Aktywne Łącza" pragniemy poinformować, iż zorganizowaliśmy ponownie wydarzenie w terminie 20.06.2015 (sobota). Seminarium rozpocznie się o godzinie 10.00, rejestracja uczestników zacznie się o godzinie 9.00 Udział w w seminarium jest bezpłatny.

Zapraszamy także studentów pedagogiki, psychologii, biblioterapii i kierunków pokrewnych z woj. mazowieckiego.

Miejsce wydarzenia: ul. Urbanistów 3, 02-397 Warszawa

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka w Warszawie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt celem uzyskania szczegółowych informacji na temat seminarium.
Tel. 697 073 310 lub (022) 646 48 38, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wysłanie skanu uzupełnionego formularza na podany adres mailowy lub faxem. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy na 20.06.215

 


Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne seminarium szkoleniowo-upowszechniające, dotyczące projektu „AKTYWNE ŁĄCZA” – Multimedialny System Ekspercki. 

Seminarium skierowane jest do kadry zarządzającej przedszkolami, punktami przedszkolnymi i innymi punktami opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym (np. świetlice, kluby dziecięce), które funkcjonują na terenie woj. mazowieckiego oraz do osób zatrudnionych w tych placówkach.

Tematyka seminarium:

  • Bajkoterapia- przedstawienie jej możliwości i zastosowań w codziennej pracy
    z dziećmi w wieku przedszkolnym.

  • Model flexicurity- dogodne formy zatrudnienia w placówkach przedszkolnych oraz innych placówkach zajmujących się opieką nad dziećmi w wieku przedszkolnym.

  • Zaprezentowanie projektu MSE „Aktywne Łącza”, w tym: moduł doradczy, moduł e-szkoleń, artykuły metodyczne i specjalistyczne; multimedialne bajki, mini-gry, materiały dydaktyczne do pracy z dziećmi, moduł rozwijania kompetencji psychoedukacyjnych.

 

20 maja, 21 maja lub 22 maja 2015r. (dzień do wyboru)

godz. 9.00-15.45

Miejsce: ul. Urbanistów 3, 02-397 Warszawa

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka w Warszawie

 

Udział w seminarium jest bezpłatny

 

Skan wypełnionego formularza zgłoszeniowego prosimy wysłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: (22) 646-48-38. Uzupełniony oryginał należy przesłać listem na adres:

Fundacja Drabina Rozwoju, ul. Dobra 5/2, 00-384 Warszawa, dopisek - "Seminarium".

Uwaga!!!

Placówka, z której pracownicy wezmą udział w wydarzeniu otrzyma Certyfikat Instytucji Otwartej na Innowacje oraz zostanie zamieszczona w internetowej bazie takich placówek.

Gwarantujemy nieodpłatny dostęp do bajek, gier, scenariuszy zajęć, szkoleń i systemu eksperckiego. W ramach seminarium zapewniamy pakiet materiałów i poczęstunek.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:  tel. 697 073 310, e-mail: j.krzyzoszczak@drabina.org

 

Pliki do pobrania:

 

Zakończenie projektu

Szanowni Państwo,

Z ostatnim dniem czerwca (30/06/2015 r.) zakończyliśmy realizację innowacyjnego projektu - Multimedialny System Ekspercki "Aktywne Łącza". Był to czas wytężonej pracy dla całego zespołu projektowego. Efekty naszych działań okazały się być skuteczne, co wpłynęło na osiągnięty sukces.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich użytkowników naszego rozwiązania oraz nowych odbiorców do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy konsultacji i odpowiemy na Państwa pytania dotyczące użytkowania produktu.

Kontakt z zespołem projektowym:

Fundacja Drabina Rozwoju, ul. Dobra 5/2, 00-384 Warszawa

tel. (022) 646-48-38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Walidacja Produktu Finalnego

Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac zakończyliśmy opracowanie ostatecznej wersji produktu finalnego. W dniu 5 marca 2015r. produkt finalny został poddany walidacji , tzn.została oceniona jego zgodność z założeniami, trafnościami i użytecznością. Zostały ocenione wszystkie opracowania i dokumenty składające się na produkt. Uzyskaliśmy pozytywną ocenę produktu finalnego pt. "Aktywne Łącza"­ Multimedialny System Ekspercki, której dokonali eksperci Regionalnej Sieci Tematycznej dla województwa mazowieckiego. Aktualnym etapem realizacji projektu jest upowszechnianie Multimedialnego Systemu Eksperckiego „Aktywne Łącza”. System jest udostępniony do ogólnego użytku. Każda osoba, która się zarejestruje na stronie www.aktywnelacza.com może wykorzystać zasoby systemu w swojej pracy zawodowej. Dodatkowo będą organizowane bezpłatne seminaria, na które zapraszamy osoby zatrudnione w przedszkolach, punktach przedszkolnych oraz w innych placówkach zajmujących się opieką nad dziećmi w wieku przedszkolnym (świetlice, kluby dziecięce itp.), które funkcjonują na terenie woj. mazowieckiego. Informacje dotyczące seminariów będziemy na bieżąco zamieszczać na naszej stronie internetowej.