Zaproszenie na konferencję inauguracyjną

Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium inauguracyjne, dotyczące projektu „AKTYWNE ŁĄCZA” – Multimedialny System Ekspercki. 

Seminarium skierowane jest do kadry zarządzającej przedszkolami, punktami przedszkolnymi i innymi punktami opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym (np. świetlice, kluby dziecięce), które funkcjonują na terenie woj. mazowieckiego oraz do osób zatrudnionych w tych placówkach.

Celem projektu jest wypracowanie eksperckich narzędzi wsparcia i rozwoju zawodowego oraz nowoczesnych narzędzi dydaktycznych opartych o bajkoterapię, podnoszących atrakcyjność na rynku pracy osób pracujących z dziećmi. 

Seminarium odbędzie się 7 lutego 2014 r.

Miejsce: Biblioteka Narodowa

Aleja Niepodległości 213, Warszawa

(11.00 – 15.30) 

Udział w seminarium jest bezpłatny

 Uczestnicy seminarium zapoznają się z projektem MSE „Aktywne Łącza”, w tym:

  • modułem doradczym;

  • modułem e-szkoleń;

  • bazą artykułów metodycznych i specjalistycznych;

  • bazą narzędzi dydaktycznych, zawierającą multimedialne bajki zgodne z zasadami bajkoterapii;

  • zestawami materiałów dydaktycznych do pracy z dziećmi;

  • rozgrywkami komputerowymi (mini-gry);

  • modułem rozwijania kompetencji psychoedukacyjnych.

 

 

Prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: (22) 646-48-38.

 

W razie pytań prosimy o kontakt: Krzysztof Chludziński, tel.: 509 656 664, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pliki do pobrania: