Zaproszenie na seminarium upowszechniające

 

W związku z dużym zainteresowaniem seminarium upowszechniającym projekt MSE "Aktywne Łącza" pragniemy poinformować, iż zorganizowaliśmy ponownie wydarzenie w terminie 20.06.2015 (sobota). Seminarium rozpocznie się o godzinie 10.00, rejestracja uczestników zacznie się o godzinie 9.00 Udział w w seminarium jest bezpłatny.

Zapraszamy także studentów pedagogiki, psychologii, biblioterapii i kierunków pokrewnych z woj. mazowieckiego.

Miejsce wydarzenia: ul. Urbanistów 3, 02-397 Warszawa

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka w Warszawie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt celem uzyskania szczegółowych informacji na temat seminarium.
Tel. 697 073 310 lub (022) 646 48 38, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wysłanie skanu uzupełnionego formularza na podany adres mailowy lub faxem. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy na 20.06.215

 


Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne seminarium szkoleniowo-upowszechniające, dotyczące projektu „AKTYWNE ŁĄCZA” – Multimedialny System Ekspercki. 

Seminarium skierowane jest do kadry zarządzającej przedszkolami, punktami przedszkolnymi i innymi punktami opieki nad dziećmi w wieku przedszkolnym (np. świetlice, kluby dziecięce), które funkcjonują na terenie woj. mazowieckiego oraz do osób zatrudnionych w tych placówkach.

Tematyka seminarium:

  • Bajkoterapia- przedstawienie jej możliwości i zastosowań w codziennej pracy
    z dziećmi w wieku przedszkolnym.

  • Model flexicurity- dogodne formy zatrudnienia w placówkach przedszkolnych oraz innych placówkach zajmujących się opieką nad dziećmi w wieku przedszkolnym.

  • Zaprezentowanie projektu MSE „Aktywne Łącza”, w tym: moduł doradczy, moduł e-szkoleń, artykuły metodyczne i specjalistyczne; multimedialne bajki, mini-gry, materiały dydaktyczne do pracy z dziećmi, moduł rozwijania kompetencji psychoedukacyjnych.

 

20 maja, 21 maja lub 22 maja 2015r. (dzień do wyboru)

godz. 9.00-15.45

Miejsce: ul. Urbanistów 3, 02-397 Warszawa

Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka w Warszawie

 

Udział w seminarium jest bezpłatny

 

Skan wypełnionego formularza zgłoszeniowego prosimy wysłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem: (22) 646-48-38. Uzupełniony oryginał należy przesłać listem na adres:

Fundacja Drabina Rozwoju, ul. Dobra 5/2, 00-384 Warszawa, dopisek - "Seminarium".

Uwaga!!!

Placówka, z której pracownicy wezmą udział w wydarzeniu otrzyma Certyfikat Instytucji Otwartej na Innowacje oraz zostanie zamieszczona w internetowej bazie takich placówek.

Gwarantujemy nieodpłatny dostęp do bajek, gier, scenariuszy zajęć, szkoleń i systemu eksperckiego. W ramach seminarium zapewniamy pakiet materiałów i poczęstunek.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:  tel. 697 073 310, e-mail: j.krzyzoszczak@drabina.org

 

Pliki do pobrania: